«Лендфорт Азов» 

ПСП «Лендфорт Азов» 

Ігор Очканов

Ігор Очканов

Директор

Культури, які вирощують

Кукурудза

Кукурудза

Пшениця

Пшениця

Горох

Горох

Соняшник

Соняшник

Ячмінь

Ячмінь

ПСП «Лендфорт Азов» – гордість LANDFORT. Сільгосппідприємство приєдналось до холдингу в 2018 році, та вже сьогодні показує одні з кращих виробничих результатів. Господарство знаходиться в зоні ризикового землеробства, проте, завдяки плідній праці співробітників, показує високу ефективність виробництва.

Команда компанії постійно намагається вдосконалювати господарську діяльність «Лендфорт Азов», тому впроваджують сучасні методи господарювання. На полях застосовують тільки передові прогресивні технології вирощування культур, а також стабільно з року в рік піклуються про природний ресурс землі. Тому в сівозміні різні культури: пшениця, соняшник, кукурудза, ячмінь, горох, а також кормові культури.

Господарство оновило транспортний парк сучасними засобами та обладнанням. Наразі в складі сільгосппідприємства є 25 одиниць нової сільгосптехніки.

ПСП «Лендфорт Азов» піклується про соціальний розвиток місцевості: активно відновлює інфраструктуру сіл, впроваджує нові культурні проекти та намагається покращити сільську місцевість.

8 825

Загальна площа, га

25

Одиниць техніки

Чим ви можете нам допомогти?

Дякуємо, але наразі допомога не потрібна

Карта

Місцезнаходження

Вул. Центральна 40, с. Новопетрівка, Бердянський р-н, Запорізька обл., 71162

Телефон

+38 (061) 539 82 36

Контакти

Якщо у Вас виникли питання, пропозиції або скарги, можете зв'язатися з нами за допомогою цієї форми. Всі листи обов'язково будуть розглянуті головним офісом LANDFORT. Ваше звернення не залишиться без відповіді.

Зв'язатися з нами

Тип запитання *

Головний офіс

Місцезнаходження

пр. Маяковского 11 (8 пов.), м. Запоріжжя, 69035

Телефон

+38 (066) 023 17 62

Соціальні мережі

ПСП «Прогрес»

Запорізька обл.

Попереднє
ТОВ «НВП Агрофірма «Солодководне»

Запорізька обл.

Наступне