«Прогрес»

ПСП «Прогрес»

Анатолій Єременко

Анатолій Єременко

Директор

Культури, які вирощують

Пшениця

Пшениця

Соняшник

Соняшник

Ячмінь

Ячмінь

ПСП «Прогрес» приєдналось до складу агрохолдингу LANDFORT у 2017 році. Загальний земельний банк господарства становить 2,5 тис. га. Головний напрямок спеціалізації – виробництво зернових та олійних культур. Значні площі господарства зайняті під озимою пшеницею та соняшником. У ПСП «Прогрес» вирощують тільки високопродуктивні та адаптовані до кліматичних умов Запорізької області гібриди і сорти культур.

Головна ціль діяльності – ефективне і дбайливе виробництво екологічно чистої, безпечної сільськогосподарської продукції. ПСП «Прогрес» відповідально піклується про землю, яку обробляє.

Операційна діяльність зосереджена на високій ефективності господарювання. Компанія інтенсивно впроваджує новітні агротехнології. Спеціалісти постійно досліджують результативні показники та інтегрують нові методи ведення бізнесу. Насамперед колектив прагне оптимізувати витрати та збільшити врожайність головних культур. Стратегічним завданням на найближчі роки є покращення родючості ґрунтів, удосконалення культури землеробства та впровадження соціальних проектів на місцевому рівні.

2 478

Загальна площа, га

20

Одиниць техніки

Чим ви можете нам допомогти?

Дякуємо, але наразі допомога не потрібна

Карта

Місцезнаходження

Вул. Центральна 23, c. Салтичія, Чернігівський р-н, Запорізька обл., 71232

Телефон

+38 (061) 409 10 32

Контакти

Якщо у Вас виникли питання, пропозиції або скарги, можете зв'язатися з нами за допомогою цієї форми. Всі листи обов'язково будуть розглянуті головним офісом LANDFORT. Ваше звернення не залишиться без відповіді.

Зв'язатися з нами

Тип запитання *

Головний офіс

Місцезнаходження

пр. Маяковского 11 (8 пов.), м. Запоріжжя, 69035

Телефон

+38 (066) 023 17 62

Соціальні мережі

ТОВ «Агрофірма Вишнювате»

Запорізька обл.

Попереднє
ПСП «Лендфорт Азов» 

Запорізька обл.

Наступне