«Придонецьке»

ТОВ «Придонецьке»

Віталій Горбань

Віталій Горбань

Директор

Культури, які вирощують

Пшениця

Пшениця

Горох

Горох

Соняшник

Соняшник

Ячмінь

Ячмінь

Ріпак

Ріпак

Компанія «Придонецьке» розпочала свою діяльність у 2014 році. З того часу підприємство наростило земельний банк до 4,6 тис. га орних земель у Запорізькій області.

У структурі виробництва агрохолдингу господарство «Придонецьке» розвиває велику кількість галузей рослинництва. Значні площі посівних угідь засіяні пшеницею та соняшником. Серед підприємств агрохолдингу LANDFORT тільки «Придонецьке» вирощує озимий ріпак. У господарстві також є невеликий сад. Разом із тим, сільгосппідприємство ретельно піклується про сівозміну та природний стан ґрунту. Кожного року залишають землі під пар. У господарстві використовують високопродуктивні оригінальні гібриди та сорти, а також якісну та збалансовану систему ЗЗР і добрив.

Піклуючись про довкілля, компанія «Придонецьке» інвестує в сучасні технології. На своїх землях практикує точне землеробство. Всі сільгоспмашини обладнані GPS-навігацією, що дозволяє не лише оптимізувати витрати на пальне й стежити за пересуванням техніки, а й досягати точного висіву.

«Придонецьке» піклується про соціальний розвиток місцевості, де господарює. Тому співробітники активно реалізують нові соціальні проекти.

4 620

Загальна площа, га

20

Одиниць техніки

Чим ви можете нам допомогти?

Дякуємо, але наразі допомога не потрібна

Карта

Місцезнаходження

Вул. Шевченка 24, с. Шевченківське, Більмацький р-н, Запорізька обл., 71031

Телефон

+38 (095) 409 20 54

Контакти

Якщо у Вас виникли питання, пропозиції або скарги, можете зв'язатися з нами за допомогою цієї форми. Всі листи обов'язково будуть розглянуті головним офісом LANDFORT. Ваше звернення не залишиться без відповіді.

Зв'язатися з нами

Тип запитання *

Головний офіс

Місцезнаходження

пр. Маяковского 11 (8 пов.), м. Запоріжжя, 69035

Телефон

+38 (066) 023 17 62

Соціальні мережі

ТОВ «Алоінс-Агро»

Запорізька обл.

Попереднє
ТОВ «Агрофірма Вишнювате»

Запорізька обл.

Наступне