«Агрофірма «Відродження»

ТОВ «Агрофірма «Відродження»

Костянтин  Мілюков

Костянтин Мілюков

Директор

Культури, які вирощують

Кукурудза

Кукурудза

Пшениця

Пшениця

Горох

Горох

Соняшник

Соняшник

Ячмінь

Ячмінь

Господарство «Агрофірма «Відродження» входить до складу LANDFORT уже більше 6 років. Це єдина компанія агрохолдингу, яка господарює в Донецькій області. Незважаючи на те, що сільгосппідприємство розташоване в зоні ризикованого землеробства, врожаї показує високі. В структурі посівів лідируючі позиції займають озима пшениця та соняшник, також вирощують кукурудзу, горох і ячмінь.

Команда «Агрофірма «Відродження» активно впроваджує у виробництво елементи сучасної системи землеробства та ресурсозберігаючі технології. На полях вирощують тільки адаптивні гібриди та оригінальні сорти сільськогосподарських культур, які показують високу результативність. Господарство модернізувало технічний парк, тепер в наявності 19 одиниць сучасної техніки.

Кожен співробітник прагне досягти високих результатів діяльності, тому пліч-о-пліч намагаються покращувати виробничі показники, щоб отримати максимальну ефективність. Підприємство використовує інноваційні розробки в сільському господарстві та впроваджує прогресивні способи обробітку ґрунту.

«Агрофірма «Відродження» активно допомагає місцевим жителям розвивати інфраструктуру села.

2 606

Загальна площа, га

19

Одиниць техніки

Чим ви можете нам допомогти?

Дякуємо, але наразі допомога не потрібна

Карта

Місцезнаходження

Вул. Донецька 253, м. Волноваха, Волноваський р-н, Донецька обл., 85701

Телефон

+38 (062) 449 33 25

Контакти

Якщо у Вас виникли питання, пропозиції або скарги, можете зв'язатися з нами за допомогою цієї форми. Всі листи обов'язково будуть розглянуті головним офісом LANDFORT. Ваше звернення не залишиться без відповіді.

Зв'язатися з нами

Тип запитання *

Головний офіс

Місцезнаходження

пр. Маяковского 11 (8 пов.), м. Запоріжжя, 69035

Телефон

+38 (066) 023 17 62

Соціальні мережі