«Агрофірма Вишнювате»

ТОВ «Агрофірма Вишнювате»

Сергій Ганич

Сергій Ганич

Директор

Культури, які вирощують

Пшениця

Пшениця

Горох

Горох

Соняшник

Соняшник

Ячмінь

Ячмінь

Компанія «Агрофірма Вишнювате» розпочала свою діяльність у складі агрохолдингу в 2017 р.. Та з року в рік удосконалює кожну ланку виробничого процесу для досягнення високих результатів. Керівництво компанії застосовує сучасні методи ведення бізнесу та новітні комплексні підходи виробництва агропродукції.

«Агрофірма Вишнювате» піклується про збереження природних показників землі. Чітко дотримується сівозміни. Закуповує високоякісні ресурси: перевірений посівний матеріал, оригінальні добрива, збалансовані засоби захисту рослин. На полях спеціалісти компанії практикують тільки новітні агротехнології виробництва зернових та олійних культур.

Технічний парк господарства складається з сучасної власної техніки світових брендів. «Агрофірма Вишнювате» також надає іншим підприємствам послуги з перевезення, обробітку землі та збирання врожаю.

Довгострокова стратегія «Агрофірма Вишнювате» – удосконалення продуктивності праці. Високоефективну роботу компанії забезпечують більше ста трудолюбивих співробітників.

Соціальна відповідальність – один з ключових пріоритетів розвитку господарства «Агрофірма Вишнювате».

3 155

Загальна площа, га

27

Одиниць техніки

Чим ви можете нам допомогти?

Дякуємо, але наразі допомога не потрібна

Карта

Місцезнаходження

Вул. Центральна 42, с. Вишнювате, Розівський р-н, Запорізька обл., 70331

Телефон

+38 (067) 698 31 77

Контакти

Якщо у Вас виникли питання, пропозиції або скарги, можете зв'язатися з нами за допомогою цієї форми. Всі листи обов'язково будуть розглянуті головним офісом LANDFORT. Ваше звернення не залишиться без відповіді.

Зв'язатися з нами

Тип запитання *

Головний офіс

Місцезнаходження

пр. Маяковского 11 (8 пов.), м. Запоріжжя, 69035

Телефон

+38 (066) 023 17 62

Соціальні мережі

ТОВ «Придонецьке»

Запорізька обл.

Попереднє
ПСП «Прогрес»

Запорізька обл.

Наступне